ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΕΤΙΝΗ ΗΤΤΑ

Άσχημη εμφανιση( ειδικά στο α’ ημίχρονο) και δίκαιη ήττα από τον Ατλα που διέκοψε το αήττητο σερί.Τα γκολ. Καΐτης το 1-0 στο 3ο λεπτό. Άμεση απάντηση και ισοφάριση στο 8ο με το Λουλι Ε. μετά από απόκρουση σε χαμένο πέναλτι του Μωρομαλου (επαναφορά της μπάλας). Το 2-1 στο 22ο και πάλι από τον Καΐτη και το 3-1 στο 38ο μετά από εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Γρέγου. Στο 42ο αποβλήθηκε για την ομάδα μας ο τερματοφύλακας Κασαμπας (2η κίτρινη) κόκκινη. Στο β’ ημίχρονο η ομάδα προσπάθησε αν και με 10 χωρίς να αλλάξει κάτι στο τελικό αποτέλεσμα.
Η σύνθεση: Κασαμπας,Καραμανωλας(43’Πονηρος),Τσουχλης,Μαρτακης(46’Δαραλιωτης),Ζαχος,Λυρας(46’Τσιουμας),Παγώνης,Λουλι(70’Ντανος),Καραμπουρνιωτης(46’Ψυχιας),Μωρομαλος,Μεργες.