Στη Χίο βρίσκεται η αποστολή της γυναικείας ομάδας της Καλλονής Λέσβου καλεσμένης της Σχολής του Ολυμπιακού Χίου ενόψει του σημερινού φιλικού στο Δημοτικό στάδιο. Λίγο μετά τις 12:00 επισκέφθηκαν την δημόσια Κεντρική Ιστορική βιβλιοθήκη Χίου Κοραής:
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2023/04/342229948_603728411790333_3161746523885376362_n-1024x768.jpg)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2023/04/ολυμπιακο-τουρνουα-697x1024.jpg)
Στη Χίο βρίσκεται η αποστολή της γυναικείας ομάδας της Καλλονής Λέσβου καλεσμένης της Σχολής του Ολυμπιακού Χίου ενόψει του σημερινού φιλικού στο Δημοτικό στάδιο. Λίγο μετά τις 12:00 επισκέφθηκαν την δημόσια Κεντρική Ιστορική βιβλιοθήκη Χίου Κοραής:
One Reply to “Στη Χίο η Καλλονή ενόψει του αγώνα με τον Ολυμπιακό Χίου”
Comments are closed.