Με 4-2 επικράτησε ο Ολυμπιακός/Κλασσικό-Κοφινάς του Ομήρου Καλλιμασιάς στα πλαίσια της 5ης αγωνιστικής Κ16. Το ημίχρονο ήταν 2-0 με γκολ των Βίλα και Καρατζά. Στην επανάληψη ο Όμηρος μείωσε σε 2-1 και με δύο ακόμα γκολ των Βίλα και Καρατζά προηγηθήκαμε με 4-1. Στο 70’μείωσε ο Όμηρος στο τελικό 4-2.
Πολύ καλή η διαιτησία των Τσούχλη , Παπακωνσταντίνου
Ολυμπιακός/Κλασσικό-Κοφινάς: Μανωλάκης, Μισετζής, Νικολαίδης, Χρήστου, Κούτης, Κούτης, Λαψίδης, Βίλα, Περιστεράκης, Καρατζάς, Αλιφέρης, Σκυριώτης, Ζερβόπουλος, Σκουτέλης, Κριεζιού, Χρυσούλης, Κόφινας.
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/03/434170371_390069707239779_9196201387308221708_n-1024x768.jpg)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/03/434190672_402477419087606_2702863267948711903_n-1024x768.jpg)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/03/432759199_799765922040701_8975889626776239716_n-1024x768.jpg)