Ήττα στα Νένητα για τον Ολυμπιακό/Κλασσικό Χίου με 4-1 από τον τοπικό Κανάρη. To σκορ στο ημίχρονο ήταν 2-0. Το μοναδικό γκολ της ομάδας μας σημείωσε ο Ντεμίρι στο 83′
ΚΑΝΑΡΗΣ: ΚΕΡΙΜΗΣ, ΛΑΤΙΝΑΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ Ι, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ Δ. , ΛΕΣΙ, ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ ΑΓΓ, ΠΕΛΑΝΤΗΣ,ΜΟΝΙΑΡΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΑΒΟΥΡΑΣ, ΚΡΟΥΣΟΥΛΟΥΔΗΣ, ΚΑΙΜΑΚΗΣ, ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΚΛΑΣΣΙΚΟ: ΚΑΣΑΜΠΑΣ, ΤΣΟΥΤΣΑΣ, ΔΟΥΠΑΣ, ΛΟΥΛΙ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ, ΝΤΕΜΙΡΙ, ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ, ΒΙΛΑ, ΦΡΑΓΚΟΓΟΥΛΑΣ, ΒΑΓΕΝΑΣ, ΛΑΨΙΔΗΣ, ΠΑΤΕΛΙΔΑΣ, ΤΣΟΥΧΛΗΣ, ΚΟΛΟΜΒΟΣ, ΠΑΓΩΝΗΣ, ΝΤΑΙΚΟΣ, ΣΥΡΡΗΣ
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/03/434409422_793057982886133_6551369088889593344_n-1024x768.jpg)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/03/434176034_2130644660637474_3108129421291603201_n-1024x768.jpg)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/03/434226671_416520944308601_7588582998470804414_n-1024x768.jpg)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/03/433165606_1824479841358453_8816633860548387764_n-1024x768.jpg)