Φυσιολογική ήττα για τους μπέμπηδες του Ολυμπιακού/Κλασικό2 στην Κ12 με 6-0 από τον Άγιαξ. Η ομάδα του Μάρκελλου Αναγνωστάκη πάλεψε για το καλύτερο παρά τις ελλείψεις, με νεαρότερους παίκτες για την κατηγορία και τους 10 παίκτες που αγωνίστηκαν.
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/05/image.png)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/05/436689410_1591069411735853_6447438846667419770_n-1024x768.jpg)
Ολυμπιακού/Κλασικό 2: Θυριανός, Κονταξάκης, Γεωργούλης Ζ., Ζερβόπουλος, Πηλαβάς, Φούντας Ανδρ, Φούντας Αγγ., Καφεντζής, Γαρρής, Βιτέλλας, Κοινούσης, Χαβιάρας
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/05/436000724_1128802808449000_5298357633366214956_n-1024x768.jpg)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/05/436059559_2450093838533261_9218853466016526460_n-1024x768.jpg)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/05/442429008_431642286245077_6402218830977405728_n-1024x768.jpg)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/05/436570570_437632838872960_8093182365781464970_n-1024x768.jpg)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/05/436692536_1667569477389412_1136663910850116384_n-1024x768.jpg)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/05/435925451_1342338660502763_3565812903211259748_n-1024x768.jpg)