Νίκη πρωτιάς για τον Ολυμπιακό/Κλασικό 1 στο πρωτάθλημα της Κ12 στο Δημοτικό στάδιο Χίου με αντίπαλο τον Πανιώνιο 2 με σκορ 3-1. Η ομάδας ισοβαθμεί στην κορυφή με τον Πανιώνιο 1 τέσσερεις αγωνιστικές πριν την λήξη του Πρωταθλήματος.
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/05/435937492_831805235458607_5761514729798657721_n-1024x768.jpg)
Ολυμπιακό/Κλασικό 1: Λαζάι, Παρμακλής, Γιαμάς, Ρίτσος, Καλογήρου, Ζαννάρας, Λως-Τελιανίδης, Μιλκόφ, Ασπρούλης, Φραγκάκης, Κουμπής, Ζαγκλακας, Ηλιαδάκης, Αγραφιώτης, Φραγκάκης, Μαντζουράνης, Karamuca, Μπαχάς
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/05/435913987_818285186856841_2452082914558816934_n-1024x768.jpg)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/05/436312900_1490533961546710_3203419184299585457_n-1024x768.jpg)
![](https://olympiacosklassiko.com/wp-content/uploads/2024/05/436304743_357920396874706_616520144697575118_n-1024x768.jpg)